بیمه های مستمری کوثر

 تحلیلی بربیمه های مستمری کوثر

طرح های بیمه ای در حقیقت پاسخی به نیاز افراد برای تامین مالی در زندگی روزمره و دوران بازنشستگی است، شرکت های بیمه همواره در تلاش هستند با طراحی بیمه نامه ها، نیاز اقشار مختلف مردم را برآورده. از آنان حمایت و در نهایت پس اندازی برای آینده شان ایجاد کنند.

 بیمه نامه مستمری یکی از انواع بیمه نامه های زندگی است که برنامه ریزی مناسبی برای دوره بازنشستگی بیمه گذار در اختیار وی قرار می دهد، همچنان که در بیمه نامه زندگی، بیمه گر به حیات و فوت فرد توجه می کند. در بیمه مستمری نیز این موضوع از سوی بیمه گر مدنظر قرار داده می شود.

در مرحله اول اگر از لحاظ حق بیمه و دریافتی بیمه گذار به بیمه نامه های مستمری نگاه کنیم باید گفت همانطور که در بیمه نامه عمر و زندگی، میزان اندوخته بیمه نامه و مبالغی که در پایان دوره بیمه در اختیار بیمه شده قرار می گیرد ،  تابعی از مدت بیمه نامه و مبلغ حق بیمه است ، مستمری قابل پرداخت به بیمه شده نیز از همین قانون پیروی می کند. به عبارت دیگر، متقاضی بیمه نامه مستمری باید به این نکته توجه داشته باشد و چنانچه خواهان دریافت مبلغ مستمری بالاتری است باید متناسب با آن حق بیمه بیشتری پرداخت کند.

حق بیمه می تواند برای افراد مختلف متفاوت باشد و این یکی از جذابیت های بیمه نامه زندگی به طور عام و بیمه مستمری به طور خاص است. هرچند در شرکتهای بیمه عنوان می شود که بیمه شدگان می توانند حداقل پس از مدت زمان پنج سال و حداکثر ۳۰ سال، مستمری دریافت کنند. با این حال باید توجه کرد که بیمه شدگان برای دریافت مستمری مناسب نباید طمع کنند و خواهان زودبازدهی بیمه نامه باشند، بلکه بهترین حالت ، زمانی اتفاق می افتد که پرداخت حق بیمه و مدت زمان بیمه نامه حداقل برای یک دوره ۱۵ ساله ادامه داشته باشد.

بیمه کوثر زندگی را بیمه می کند

مرکز مشاوره تخصصی و صدور بیمه های زندگی و مستمری  کوثر در سراسر کشور آماده پاسخگویی و  خدمت رسانی به شما بیمه گذاران می باشند.

کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

بیمه زندگی

بعد از تکمیل و ارسال این فرم با شما جهت مشاوره و اعلام نرخ و صدور بیمه نامه تماس خواهیم گرفت

 

اشتراک گذاری :

تماس با کارشناسان صدور بیمه کوثر

  • همراه : 09126608681
  • ثابت : 32827126-026
  • ثابت : 32825605-026

استعلام رایگان و صدور انواع بیمه نامه ها

لینک کوتاه مطلب : https://www.chatryar.ir/?p=1269
بخش نظرات

سوالات خود را در قسمت نظرات ثبت کنید تا به آن پاسخ داده شود

درباره ی mosavi

همچنین ببینید

صدور بیمه نامه اقساطی ویژه حقوق بگیران بانک رفاه

بیمه اقساطی  خودرو  ثالث و بدنه  بیمه اقساطی خودرو بدون کارمزد با تخفیف ویژه صدور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

صـدور آنلاین و ارزان بیمه نامه کـوثرلطفا" اینجا کلیک کنید
+ +