فرهنگ سازی توسط بیمه کوثر

تلفیق هنر و بیمه

از گذشته تاکنون هنر جایگاه ویژه ای در میان مردم و نقش مهمی در بالا بردن سطح فرهنگ عمومی جامعه داشته است. به عبارتی مردم برای هنر ارزش زیادی قائلند و از آن تاثیر می پذیرند و به همین دلیل برگزاری جشنواره های هنری در بخش بیمه و فرهنگ سازی خدمات بیمه ای را باید به فال نیک گرفت زیرا می تواند بسیار تاثیرگذار باشد. متاسفانه طی سال های اخیر، توجه کمتری به نقش هنر در صنعت بیمه شده است و شاید همین امر یکی از دلایل مهم توسعه نیافتن فرهنگ بیمه در کشور باشد. برای تاثیرگذاری بیشتر خدمات بیمه که نقش ارزشمندی در زندگی افراد دارد، بهتر است از جشنواره های هنری هدفمند بهره گیری شود تا خدمات بیمه را برای آحاد جامعه ملموس تر کند. صنعت بیمه علی رغم آنکه قدمت بسیاری دارد ولی آنطور که باید و شاید در میان مردم جا نیفتاده و نگاه ویژه ای به آن نشده است. در شرایط کنونی با توجه به شیوع ویروس کرونا و سایر حوادث طبیعی که طی سالهای گذشته به وفور شاهد آن بودیم، جشنواره های هنری می توانند اهمیت داشتن بیمه را بیش از پیش به مردم القا کنند و فرهنگ بیمه را توسعه دهند. همان طور که یک اثر فاخر هنری تا مدتها در ذهن افراد ماندگار می شود، برگزاری جشنواره های هنری در حوزه بیمه نیز می تواند تا مدت ها در خاطر مردم باقی بماند و همین امر در اعتلا و توسعه فرهنگ بیمه بسیار موثر خواهد بود. نکته حائز اهمیت در اعتلای فرهنگ بیمه، آشنایی افراد با انواع پوشش های بیمه ای و مزایای آنها، آگاهی از نحوه خرید و درک نیاز به داشتن انواع بیمه نامه و مدیریت ریسک برای آینده است و مشخصا برای فرهنگ سازی در صنعت بیمه، نمی توان تنها به برنامه های تبلیغاتی تکیه کرد بلکه با برنامه های فرهنگی و هنری متنوع همراه با رویکرد آموزشی باید به این عرصه وارد شد. طی ۱۰ سالی که در صنعت بیمه در کنار سایر جشنواره های غیر مرتبط اقدام به معرفی خدمات بیمه کرده ام افراد بسیار زیادی با خدمات صنعت بیمه آشنا و بعدها نیز تبدیل به مشتریان وفادار شده و بیمه موردنیاز خود را خریده اند. با توجه به این موضوع امید است متولیان صنعت بیمه، نگاه ویژه به تاثیر هنر و جشنواره های هنری برای شناساندن بیمه به آحاد جامعه داشته باشند و در راستای اهداف بلندمدت برنامه توسعه کشور، ارتباط تنگاتنگی میان صنعت بیمه و هنر شکل گیرد تا به این ترتیب بستر مناسبی از خدمات متقابل هنر و بیمه در تمامی عرصه ها فراهم شود. با استمرار همکاری های مشترک میان تمام عرصه های هنری و صنعت بیمه، می توان چشم انداز روشنی برای ارائه آثار ارزنده تری در جشنواره های هنری با هدف اعتلای فرهنگ بیمه در کشور متصور شد.

ارایه خدمات نوین بیمه ای با پوششهای جدید و منحصر به فرد به عموم مردم و ارگانها در سراسر کشور ایران افتخار ماست.

یکی از افتخارات شرکت بیمه کوثر در خدمت رسانی به مردم ، الکترونیکی شدن خدمات بیمه ای از جمله صدور آنلاین و غیر حضوری بیمه نامه ها توسط بیمه گذار و خریداران می باشد.

بیمه ها و خدمات نوینی که در صنعت بیمه  توسط بیمه کوثر ارایه می شوند شامل :

1- بیمه هزینه های حقوقی یا بیمه حامی

2- بیمه بار صندوق عقب

3- بیمه ودیعه مسکن

4- بیمه انرژی و خاص

5- بیمه مسئولیت طرح جامع

6- بیمه شوکر و افشانه

7-بیمه حوادث خانواده

8- بیمه های اقساطی کسر از حقوق 

9- پوشش امداد خودرو

10 – تخفیف در خدمات تعمیرگاهی 

و …

جهت دریافت مشاوره برخط و اطلاعات بیشتر کافیست فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.

مشاوره

بعد از تکمیل و ارسال این فرم با شما جهت مشاوره و اعلام نرخ و صدور بیمه نامه تماس خواهیم گرفت
  • به عنوان مثال : بیمه آتش سوزی

اشتراک گذاری :

تماس با کارشناسان صدور بیمه کوثر

  • همراه : 09126608681
  • ثابت : 32827126-026
  • ثابت : 32825605-026

استعلام رایگان و صدور انواع بیمه نامه ها

لینک کوتاه مطلب : https://www.chatryar.ir/?p=1323
بخش نظرات

سوالات خود را در قسمت نظرات ثبت کنید تا به آن پاسخ داده شود

درباره ی mosavi

همچنین ببینید

جدول نرخ دیه سال 1401

جدول نرخ دیه به صورت کل وجزء حسب اعلام قوه قضائیه در سال1401  ۱-دیه کامل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

صـدور آنلاین و ارزان بیمه نامه کـوثرلطفا" اینجا کلیک کنید
+ +