موفقیت بیمه کوثر در بیمه های مهندسی

جایگاه ششم بیمه کوثر در رشته بیمه های انرژی و نفت

شیوع ویروس کرونا تمام مشاغل را به خطر انداخته و با شکل هایی روبه رو کرده است بیمه ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند و صفت بیمه با کاهش فروش در همه بیمه ها از جمله بیمه های مهندسی مواجه بوده است، با این حال مدیریت بیمه های مهندسی کوثر توانسته است به تحقق کامل برنامه ها و پیش بینی های درآمدی در این بخش دست پیدا کند. شرکت بیمه کوثر اعلام کرد در رشته بسته های نفت و انرژی با در اختیار داشتن جایگاه ششم از نظر فروش (بر اساس آمار استخراج شده از سالنامه آماری بیمه مرکزی)، جزو سرآمدان و پیشتازان این رشته در بین تمامی شرکت های بیمه خصوصی در کل کشور است.

با توجه به آمار ارایه شده عملکرد رشته بیمه مهندسی و خاص شرکت بیمه کوثردر سال 98 بسیار مطلوب بوده است و با وجود برنامه تعین شده برای فروش 740 میلیارد ریالی که در ابتدای سال ، یک هزارو صد میلیارد ریالی در برنامه اصلاحی سال 98 ، در مجموع با رشد 5/25 درصد -5/99 در رشته انرژی۳۵ درصد در رشته کشتی  و هواپیما و 45/1 درصد در رشته های مهندسی مواجه بودیم بنابراین می توان گفت مدیریت مهندسی و خاص با زحمت و تلاش همکاران موفق به تحقق برنامه های سال 98 شد.

علت این رشد چه بوده است ؟

از علل رشد چشمگیر فروش در سال 98 می توان به تلاش همکاران در این بخش از شرکت و تعامل با مدیریت بازاریابی و ورود به بازارهای جدید و برقراری ارتباط های کاری در این مدیریت  با تحلیل ریسکهای  موجود اشاره کرد. همچنین این مدیریت  با  تحلیل  ریسکهای موجود در هر رشته از جمله ریسکهای فیزیکال متریال وحتی ریسکهای خطای انسانی درصدور انواع رشته های مهندسی ، موفق به کنترل و کاهش خسارت ، هم زمان با افزایش صدور شد این موفقیت از منظر ایجاد سود عملیاتی در شرکت نیز قابل ملاحظه بوده است.

مرکز مشاوره تخصصی بیمه های مهندسی ، نمایندگی سید سعید موسوی آماده خدمت رسانی نوین بیمه ای با رویکرد مشتری محوری به شما بیمه گذاران می باشد.

کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید تا با شما تماس گرفته شود.

بیمه نامه های مهندسی

بعد از تکمیل و ارسال این فرم با شما جهت مشاوره و اعلام نرخ و صدور بیمه نامه تماس خواهیم گرفت

 

 

اشتراک گذاری :

تماس با کارشناسان صدور بیمه کوثر

  • همراه : 09126608681
  • ثابت : 32827126-026
  • ثابت : 32825605-026

استعلام رایگان و صدور انواع بیمه نامه ها

لینک کوتاه مطلب : https://www.chatryar.ir/?p=1276
بخش نظرات

سوالات خود را در قسمت نظرات ثبت کنید تا به آن پاسخ داده شود

درباره ی mosavi

همچنین ببینید

صدور بیمه نامه اقساطی ویژه حقوق بگیران بانک رفاه

بیمه اقساطی  خودرو  ثالث و بدنه  بیمه اقساطی خودرو بدون کارمزد با تخفیف ویژه صدور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

صـدور آنلاین و ارزان بیمه نامه کـوثرلطفا" اینجا کلیک کنید
+ +