بایگانی ماهانه: فروردین ۱۴۰۰

صدور الحاقیه بیمه شخص ثالث لازم نیست!

آیا با افزایش دیه ، نیاز به صدور الحاقیه برای بیمه نامه ثالث خودرو می باشد؟ طبق ماده 8 قانون بیمه شخص ثالث مصوب سال 1395: نیاز به صدور الحاقیه برای تعهد بدنی ثالث نمی باشد. هر سال با تغییر مبلغ دیه بیمه‌گذاران می بایست به دفاتر صدور بیمه نامه …

ادامه نوشته »
صـدور آنلاین و ارزان بیمه نامه کـوثرلطفا" اینجا کلیک کنید
+ +