بیمه بدنه و ماشین آلات کشتی

بیمه شناورها و کشتی ها

وجود ریسک های متنوع در فعالیت های دریایی بستر مناسبی برای ارایه پوشش های بیمه دریایی است. بیمه بدنه و ماشین آلات شناورهای دریایی به منظور پوشش بیمه ای ریسک های مربوط به شناورهای تجاری متعلق به تمام شرکتهای حمل ونقل دریایی و نیز صاحبان، تولید کنندگان و بهره برداران کشتیها که تحت نظر سازمان بنادر و کشتیرانی مجوزهای لازم فعالیت را برای بهره برداری اخذ کرده و دارای گواهینامه های معتبر هستند، ارایه می شود. بیمه نامه کشتی براساس شرایط استاندارد بین المللی انستیتو بیمه گران لندن و همچین مطابق با قوانین بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران تنظیم و صادر می شود که شرایط عمومی و شرایط متعارف بین المللی در تمامی موسسه های بیمه ای معتبر دنیا به صورت یکسان استفاده می شوند.

پوشش بدنه شناورها (Marine Hull& Machinery Insurance)

به دو صورت قابل ارایه است:

الف) پوشش زمانی یا مدت دار

ب) پوشش یک سفر مشخص

شرکت بیمه کوثر به منظور اطمینان خاطر به جامعه دریایی در رشته بدنه و ماشین آلات و مسئولیت شناور، پوشش های زیر را به مالکان شناورها ارایه می دهد.
بیمه تمام خطر بدنه و ماشین آلات و بیمه از بین رفتن کلی شناور و بیمه ارزش اضافی شناور
بیمه مسئولیت مالکان شناور در بیمه بدنه و ماشین آلات شناور Insurance M & H
بیمه گر در صورت از بین رفتن کشتی یا آسیب دیدن بدنه، ماشین آلات، تاسیسات و ملزومات کشتی، ناشی از وقوع هر یک از خطرهای بیمه شده، زیان وارده به بیمه گذار را تا حداکثر مبلغی که به عنوان ارزش مورد بیمه در بیمه نامه تعیین شده با توجه به شرایط بیمه نامه جبران می کند. در بیمه شناور علاوه بر پوشش بدنه و ماشین آلات می توان مسئولیت مالک شناور در قبال خدمه و سرنشینان شناور و همچنین خسارتهای مالی را نیز بیمه کرد. پوشش های فوق برای انواع شناورهای زیر ارایه می شود:
شناورهای تجاری مانند کشتی های باربری، کانتینر بر، تانکرهای حمل مواد، لندینگ کرافت، مسافربری و شناورهای صیادی و شناورهای خدماتی مانند شناورهای خدماتی (supply vessel)، لایروب، هیدروگراف، بارج، شناورهای کوچک حمل کارکنان (Crew loat) و انواع یدک کش و شناورهای خاص مانند شناور آتش نشان، شناورهای لوله گذار، کابل گذار، شناورهای چند منظوره و تحقیقاتی
و شناورهای شخصی و تفریحی

 

بیمه نامه های مهندسی

بعد از تکمیل و ارسال این فرم با شما جهت مشاوره و اعلام نرخ و صدور بیمه نامه تماس خواهیم گرفت

اشتراک گذاری :
بخش نظرات

سوالات خود را در قسمت نظرات ثبت کنید تا به آن پاسخ داده شود

صـدور آنلاین و ارزان بیمه نامه کـوثرلطفا" اینجا کلیک کنید
+ +